Chmura finansowa – Twój sposób na finanse

Finanse dla ludzi z planem na długie i aktywne życie

Chmura finansowa – Twój sposób na finanse
chmura-finansowa-pomysl-na-zycie

Moc płynąca z chmury

Na prawdziwym niebie, chmura może spełniać kilka funkcji – w dzień słoneczny, chroni przed palącymi promieniami, natomiast w dzień deszczowy, nawadnia nasze uprawy. Podobnie jest też z chmurą finansową – zasila nasz budżet i chroni go przed niespodziewaną suszą finansową.

Kapitał przechowywany jedynie w portfelu, na koncie czy na lokacie bankowej, ma przeciętną siłę nabywczą i jest narażony na duże ryzyko ich utraty. Pieniądze z czasem tracą na wartości, nie generują dodatkowych dochodów i nie pozwalają korzystać z ulg podatkowych.

Niewielki kapitał gromadzony w chmurze ma natomiast dużą siłę sprawczą, szczególnie odczuwalną w trudnych sytuacjach życiowych oraz przy spełnianiu największych marzeń. Moc ta wypływa z połączenia czterech segmentów: gromadzenia, pomnażania, zabezpieczenia i dodatkowego dochodu.

Dla każdego coś wyjątkowego

Każdy zawód ma swoją specyfikę, a każdy człowiek inny sposób na życie. Jedni mają stałe wpływy, lecz sporadycznie realizują duże projekty, inni, rzadko mają wpływy, ale wydatki mają regularne.

Jeden człowiek podróżuje w samotności z małym plecakiem, drugi jedzie na wakacje z całą rodziną i ekwipunkiem. Każdy z nas potrzebuje innego zarządzania swoimi finansami – tę swobodę daje spersonalizowana chmura finansowa.

Projektując swoją chmurę decydujesz, czy chcesz gromadzić środki regularnie, czy nie. Określasz na kiedy potrzebujesz wygenerować przychód i jak ma wyglądać sytuacja finansowa wtedy, gdy nie będziesz już pracował. Dlatego właśnie każda chmura jest niepowtarzalna i wyjątkowa – daje każdemu to, czego potrzebuje.